•  

     

    Warsztaty z FestaProArte ...

„Znajdź i kształtuj swój głos

Dźwięk - głos ŁĄCZY i jest jednym z najważniejszych elementów komunikacji międzyludzkiej. Zewnętrzny wizerunek jest niezmiernie istotny, ale o osobowości świadczy umiejętność i sposób artykułowania – jednym słowem głos!

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas warsztatach kształtowania głosu, ponieważ głos jest bardzo ważnym narzędziem pracy w wielu zawodach. Adresatami szkolenia są wszyscy Ci, którzy chcą odkryć, rozwijać i doskonalić możliwości swojego głosu. Nasze zajęcia skierowane są zarówno do Tych, którzy traktują głos jako instrument budowania relacji i kształtowania swojego wizerunku, jak również do osób zajmujących się muzyką i śpiewem.

Zapraszamy aktorów, dziennikarzy ...

Poza wyjaśnieniem tajników integrowania czynności oddychania, fonacji i artykulacji w pracy głosem, nauczymy Was jak pozbyć się tremy i nabrać odwagi min. podczas wystąpień publicznych. Do współpracy zapraszamy aktorów, lektorów, dziennikarzy, przedsiębiorców, wokalistów, osoby pełniące funkcje reprezentacyjne i wszystkich tych, dla których głos jest nieodzownym elementem pracy i życia.

Warsztaty „Znajdź i kształtuj swój głos” oparte są na bardzo prostej i niesłychanie skutecznej metodzie kształcenia. Generalną zasadą metody jest umiejętność wywołania prostych odruchów wyrażanych naturalnym głosem i umiejętność ich uformowania w mowę i śpiew. Odwołuje się ona do atawizmu człowieka i buduje pełne otwarcie ciała odczuwane zmysłami.

Uwolnij dynamiczną mowę

Ćwiczenia likwidują dotychczasową pamięć związaną z oddechem, mową, złymi nawykami, wyznaczając nową przestrzeń, nie obciążoną pamięcią ciała. Głęboka relaksacja, która jest elementem ćwiczeń, uwalnia ciało od zbędnego naprężenia, buduje jego świadomość i umiejętność komunikowania się z nim. Kilka prostych i łatwych w wykonaniu ćwiczeń w błyskawiczny sposób przywraca pełny, spontaniczny i dynamiczny oddech oraz buduje na nim równie spontaniczną i dynamiczną mowę.

Warsztaty zakończone sukcesem

Jakością osiąganą dzięki Naszej metodzie i warsztatom jest otwarcie pełnego naturalnego, głębokiego, dynamicznego, przeponowego oddechu i osadzenie na nim głosu, które jest wsparte emisją kształtującą zdyscyplinowaną artykulację.
Proponujemy zajęcia w grupie max. 15 osób. Warsztaty trwają minimalnie 4 godziny. Istnieje również możliwość przeprowadzenia wykładu dla dużej grupy osób z prezentacją multimedialną i elementami warsztatów. Standardowy czas trwania wykładu to 3 godziny.

W celu poznania szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu.