•  

     

    Oferta FestaProArte

FestaProArte oferuje obsługę w zakresie:

Sponsoringu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w prestiżowych wydarzeniach z możliwością prezentacji Państwa działalności i produktów, a co za tym idzie wzmocnienia wizerunku firmy. Zachęcamy do współpracy w zakresie sponsoringu – „nowoczesnego mecenatu” eventów, artystów i zespołów, festiwali i koncertów. Jest to świetna okazja do promocji zarówno dla miasta – organizatora, jak i dla marek, które do tej pory nie do końca kojarzone były z muzyką. Istnieje również możliwość objęcia mecenatem cyklu wydarzeń, których najwyższą wartością są wybitni artyści. | Więcej informacji ...

Managementu artystycznego

FestaProArte to dynamicznie rozwijająca się firma w branży muzycznej. Oferujemy usługi managerskie dla artystów z branży rozrywkowej, a w szczególności solistów i zespołów muzycznych. W swoim dorobku mamy kilkaset zorganizowanych koncertów oraz wiele eventów firmowych, jak również plenerowych imprez podczas dni miast, festiwali itp. Współpracujemy z profesjonalistami, dzięki czemu każdy nasz projekt jest zwieńczony sukcesem. Dzięki zapleczu specjalistów w zakresie promocji oraz PR zapewniamy artystom bezpieczeństwo i kompleksową obsługę, w ramach której gwarantujemy pełną koordynację działań promocyjnych. Kreujemy dobry wizerunek naszych artystów! | Więcej informacji ...

Warsztatów

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wyjątkowych warsztatów skierowaną do wszystkich Naszych klientów i odbiorców, którzy chcą się rozwijać i pracować nad sobą, mają świadomość i wolę wzmacniania swoich słabych stron, są ciekawi nowości, jak i sięgają po sprawdzone metody. FestaProArte w swojej ofercie posiada warsztaty zarówno dla Naszych najmłodszych i dorosłych odbiorców. Uczestnictwo w Kulturze jest przecież nieodłącznie związane z edukowaniem przez sztukę, literaturę, muzykę. Pozwala w ten sposób kształtować osobowość, rozwijać zainteresowania. Nasze warsztaty są elementem sztuki, skierowanym do osób kochających aktywność.

„Znajdź i kształtuj swój głos”. Dźwięk - głos ŁĄCZY i jest jednym z najważniejszych elementów komunikacji międzyludzkiej. Zewnętrzny wizerunek jest niezmiernie istotny, ale o osobowości świadczy umiejętność i sposób artykułowania – jednym słowem głos!

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas warsztatach kształtowania głosu, ponieważ głos jest bardzo ważnym narzędziem pracy w wielu zawodach. Adresatami szkolenia są wszyscy Ci, którzy chcą odkryć, rozwijać i doskonalić możliwości swojego głosu. Nasze zajęcia skierowane są zarówno do Tych, którzy traktują głos jako instrument budowania relacji i kształtowania swojego wizerunku, jak również do osób zajmujących się muzyką i śpiewem. | Więcej informacji ...

Organizacji imprez oraz eventów

Organizacja eventów, koncertów i wielu innych imprez jest związana z tzw. „przemysłem czasu wolnego”, który odgrywa obecnie coraz większą rolę w naszej gospodarce. Zdając sobie sprawę z potrzeby obcowania z kulturą powstaje coraz większe zapotrzebowanie na fachowców posiadających szczególne kompetencje w tym zakresie.

Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i mamy ogromne doświadczenie w organizacji i prowadzeniu imprez kulturalnych oraz koncertów. Co najważniejsze – współtworzymy kulturę, promujemy i rekomendujemy zespoły oraz solistów.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który sprosta potrzebom najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy z najwybitniejszymi artystami i najlepszymi firmami. Zapewniamy oprawę muzyczną i artystyczną, która za każdym razem dostosowana jest do potrzeb Państwa i organizowanych wydarzeń, co gwarantuje satysfakcję organizatorom, publiczności i artystom.

Podejmujemy się:

organizowanie koncertów

w salach koncertowych, klubowych i plenerowych

organizowanie gal

organizowanie imprez samorządowych

uroczystości i dni miast

organizowanie uroczystego otwarcia obiektów

organizowanie konferencji i spotkań biznesowych

organizowanie imprez niestandardowych o charakterze prywatnym

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zachęcamy i zapraszamy do kontaktu. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie mając na uwadze Państwa potrzeby i często niestandardowe zapotrzebowanie.

200

ponad 200 realizacji

Zrealizowaliśmy już ponad 200 imprez w ciągu ponad 10 lat naszej działalności.

10.000

Zadowolonych klientów

Wg. naszych wyliczeń, nasze imprezy wywołały już ponad 10 tysięcy uśmiechów na twarzy.

50

Total Downloads

Join the community of over 110,865 users.