•  

   

  Sponsoring imprez artystycznych

Zaproszenie FestaProArte

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w prestiżowych wydarzeniach z możliwością prezentacji Państwa działalności i produktów, a co za tym idzie wzmocnienia wizerunku firmy. Zachęcamy do współpracy w zakresie sponsoringu – „nowoczesnego mecenatu” eventów, artystów i zespołów, festiwali i koncertów. Jest to świetna okazja do promocji zarówno dla miasta – organizatora, jak i dla marek, które do tej pory nie do końca kojarzone były z muzyką. Istnieje również możliwość objęcia mecenatem cyklu wydarzeń, których najwyższą wartością są wybitni artyści.

Nowa forma skutecznej reklamy

Jesteśmy przekonani, że ta forma współpracy przyczyni się do osiągnięcia odpowiednich celów promocyjnych, szczególnie ważnych w dobie nasycenia rynku tradycyjną reklamą i znużenia nimi odbiorców. Z uwagi na ogromną różnorodność eventów mamy indywidualne podejście do każdego ze sponsorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony naszych partnerów.

Nasze wydarzenia mają charakter otwarty. Wartością nadrzędną inicjatyw FestaProArte jest promocja firm i instytucji oraz popularyzacja miast południowej Polski, jako regionów otwartych na wydarzenia kulturalne.

W zależności od rodzaju i zakresu podjętej współpracy
proponujemy następujące formy promocji Firmy:

 • Twoje logo
  na naszej stronie

  Zamieszczenie logo i linku do firmy sponsora na stronie internetowej FestaProArte, ulotkach, plakatach oraz reklamie w mediach.

 • Dystrybucja
  materiałów reklamowych

  Kolportaż własnych materiałów marketingowych podczas wydarzeń.

 • Promocja w mass-mediach

  Reklama w lokalnych mediach: radiu i gazecie, jak również na portalach społecznościowych;

 •  

 • Informacja
  przed i po imprezie

  Prezentacja firmy oraz podziękowania podczas koncertu i innych wydarzeń, baner z reklamą firmy przy scenie podczas koncertu.

 • Akcje
  promocyjne

  Rozmieszczenie plakatów w miejscu wydarzenia i okolicy oraz promocja w Internecie

Ze względu na rozmaitość imprez oraz różnorodne wymagania sponsorów do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się z pakietami sponsorskimi.