•  

     

    Organizacja koncertów i imprez artystycznych

Niezapomniane koncerty z FestaProArte

Muzyka to nasza pasja, a jedną z naszych głównych domen jest organizacja koncertów. Na swoim koncie mamy udział w festiwalach, wiele udanych projektów kulturalnych, koncertów i imprez artystycznych zorganizowanych i przeprowadzonych zarówno dla firm, instytucji, jak i indywidualnych odbiorców. Jeśli chcesz zorganizować koncert, ale nie wiesz jak się za to zabrać zachęcamy do współpracy z nami. Zaplanujemy i zorganizujemy dla Was niezapomniane wydarzenie artystyczne, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania korzystając z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszego zespołu. Pozostajemy z Państwem w ścisłej współpracy na każdym etapie projektu, począwszy od doradztwa, wyboru artystów i oprawy muzycznej, aż po pełną realizację koncertów, eventów i innych wydarzeń artystycznych. Dla Państwa zaprosimy artystów, zadbamy o nagłośnienie, oświetlenie i scenę oraz odpowiednio wypromujemy imprezę. Sprawdzimy i pomożemy wybrać odpowiednią datę, tak aby inna impreza nie odciągnęła uczestników, a Państwa koncert cieszył się dużą frekwencją.

Pozytywna energia, doskonali artyści ...

Współpracujemy z wybitnymi, wyróżniającymi się artystami w kraju i za granicą. Sami również koncertujemy. Współdziałamy z artystami reprezentującymi zarówno niszowe jak i popularne nurty w muzyce. Koneserom klasyki oferujemy min. znakomite zespoły kameralne, począwszy od najmniejszego składu dwuosobowego przez kwartety smyczkowe, aż po orkiestrę kameralną.

Wyjątkowy repertuar, doskonali artyści, znakomita sceneria i oprawa koncertów – wszystko to tworzy niezapomnianą atmosferę pozwalającą „wznieść się ponad codzienność”. Muzycy i zespoły z którymi pracujemy to profesjonaliści z ogromnym dorobkiem artystycznym, niejednokrotnie reprezentujący nasz kraj na scenach całego świata. Pozwólcie zatem przenieść się w czarujący, pełen pozytywnej energii świat muzyki.