Symbioza
Show taneczne... lekkość, ruch i muzyka na żywo
Projekt „Symbioza” to spektakl taneczny, który łączy ze sobą ruch i muzykę na żywo. Jest to wariacja taneczna pokazująca możliwość współgrania ze sobą odmiennych stylów tańca, takich jak taniec współczesny oraz hip hop i break dance, w otulonej przez muzyków autorskiej aranżacji muzycznej. To 40-45 minutowe show, w którym widz będzie mógł odnaleźć lekkość, dynamikę, chaos czy harmonię. To oderwanie się od rzeczywistości, zatrzymanie się i chwila do zastanowienia nad pędem życia codziennego. Osoby biorące udział w tym projekcie to zdolni i zdeterminowani młodzi ludzie, dla których taniec jest pasją, a całość została przygotowana przez zawodowych tancerzy i choreografów z Opola, Irminę Chocianowicz i Angelikę Gnacy.

Projekt „Symbioza” miał swoją premierę 11 marca 2017 roku, po której uzyskał bardzo dobre opinie i recenzje. Jest to spektakl, który po przez swoją bogatą formę zainteresuje zarówno widza dorosłego, młodzież oraz dzieci.

Reżyseria i choreografia: Irmina Chocianowicz, Angelika NG Gnacy
Aranżacja muzyczna: Mateusz Sosna, Krzysztof Sorodnik
Oświetlenie i wizualizacja: Jacek Chrabąszcz

Obsada:
Muzyka na żywo: Krzysztof Sorodnik
Tekst mówiony: Dariusz Lepiarz
Skrzypce: Joanna Widawska
Gitara, śpiew: Małgorzata Maciąg
Taniec: Magdalena Szadzianiec, Agata Żurowska, Alicja Chmielewska, Julia Pietrzak, Paulina Bryła, Katarzyna Kamińska, Julia Woś, Małgorzata Maciąg, Agnieszka Zowada, Dominika Browko, Agnieszka Jęchorek, Michał Wiśniewski, Piotr Bugajski.