Oto przed Państwem „Marlena”.
Warto posłuchać i popatrzeć ...
Izabella Bukowska-Chądzyńska - polska aktorka teatralna, filmowa i głosowa (dubbing filmowy oraz role w Teatrze Polskiego Radia a także użycza głosu w reklamach telewizyjnych i radiowych). Absolwentka PWST w Warszawie (1996). Aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Popularność zyskała prowadząc telewizyjny magazyn sensacyjny „SUPERexpress TV”, na antenie Polsatu. Dysponuje doskonale wykształconym głosem. Piosenki Brella, przedwojenne przeboje, piosenki Marleny Dietrich, piosenki aktorskie to obszar w którym doskonale i z wielką pasją się znajduje, tworząc wspaniałe kreacje aktorskie i wokalne. Ostatni jej spektakl muzyczny „Marlena” grany jest na scenach całej Polski odnosząc wielkie sukcesy.

Marlena Dietrich – niezwykła kobieta, która swoją osobowością zdominowała minione stulecie. Utalentowana, z sukcesem realizowała swoje marzenia o teatrze, filmie, wypatrzona przez wielkiego austriackiego reżysera filmowego. Joseph von Sternberg powierzył jej główną rolę w filmie i tak to się zaczęło.....
Wyjazd do Stanów Zjednoczonych był przełomowym dla jej wokalnego talentu. Nie podjęła kolejnych propozycji zagrania w niemieckich filmach, sprzeciwiła się działaniom nazistów. Przyjęła obywatelstwo amerykańskie. Zaczęła śpiewać, najpierw w klubach, potem na estradach w Stanach Zjednoczonych, w Europie, na całym świecie. Znowu zabłysnęła pełnym blaskiem. W naszym spektaklu w roli Marleny występuje Izabella Bukowska – Chądzyńska, aktorka Teatru Polskiego w Warszawie, wspaniale śpiewająca, piękna, utalentowana i tajemnicza. Bo Marlena, znana na całym świecie, pozostała do końca swego długiego życia tajemnicą. Kochały ją tłumy mężczyzn, a kogo kochała Marlena? „Lolę”, „Lili Marlene”, „Ja jestem tylko po to…”. „La vie en rose”, „Gdzie są chłopcy z tamtych lat” to największe przeboje Marleny Dietrich. W spektaklu usłyszycie Państwo wiele innych, mniej znanych, ale równie pięknych piosenek. Izabelli Bukowskiej – Chądzyńskiej partneruje kolega z Teatru Polskiego – znakomity aktor, Adam Biedrzycki. Przy fortepianie zasiada Maestro Zbigniew Rymarz, który jest również autorem opracowania muzycznego spektaklu. Autorką scenariusza i reżyserką jest Alicja Choińska, której przedstawienie „Bodo – pieśniarz Warszawy” cieszy się dużą popularnością.